Αγαπητοί γονείς, κηδεμόνες και μαθητές/τριες,

Σας γνωρίζουμε ότι οι εκδηλώσεις για την επέτειο  του Πολυτεχνείου   σχολικού έτους 2021-22  θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη 17/11/2021 και ώρα 9:30—11:00 π.μ. αποκλειστικά εντός των τάξεων φοίτησης των μαθητών/τριών παρουσία μόνο των εκπαιδευτικών με τήρηση των μέτρων προστασίας. Επομένως, οι μαθητές προσέρχονται 9.30 χωρίς τσάντες και αποχωρούν σταδιακά από 10:45  έως   11.00.

Παρακαλούνται οι γονείς και κηδεμόνες να φροντίσουν για την ασφαλή αποχώρηση των μαθητών/τριών από το σχολείο μετά την λήξη των εορταστικών εκδηλώσεων. Το ολοήμερο τμήμα δεν θα λειτουργήσει.